Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 64m², ulice Vladislavova, Nové Město

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 64m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 64m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 64m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 64m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 64m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 64m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 64m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 64m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 64m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 64m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 64m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 64m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 64m2, ulice Vladislavova, Nové Město

Kancelářské prostory k pronájmu 64m² se nachází ve druhém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Vladislavova, Praha 1, Nové Město. Jsou zde 3 místnosti a sociální zázemí. Kanceláře se nachází v klidné ulici kousek od Národní třídy. V okolí je mnoho restaurací, obchodů, služeb. Kousek od domu je obchodní dům MY.

50.080675
14.421354
Vladislavova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
15 600 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 služby + elektřina a plyn přepis
ID nabídky59213
AdresaVladislavova, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha64 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter