Tato nemovitost není dostupná

Praha, útulný zařízený byt 2+kk k pronájmu, 64 m², patro na spaní, Žižkov, Fibichova ul.

Praha, útulný zařízený byt 2+kk k pronájmu, 64 m2, patro na spaní, Žižkov, Fibichova ul. Praha, útulný zařízený byt 2+kk k pronájmu, 64 m2, patro na spaní, Žižkov, Fibichova ul. Praha, útulný zařízený byt 2+kk k pronájmu, 64 m2, patro na spaní, Žižkov, Fibichova ul. Praha, útulný zařízený byt 2+kk k pronájmu, 64 m2, patro na spaní, Žižkov, Fibichova ul. Praha, útulný zařízený byt 2+kk k pronájmu, 64 m2, patro na spaní, Žižkov, Fibichova ul. Praha, útulný zařízený byt 2+kk k pronájmu, 64 m2, patro na spaní, Žižkov, Fibichova ul. Praha, útulný zařízený byt 2+kk k pronájmu, 64 m2, patro na spaní, Žižkov, Fibichova ul. Praha, útulný zařízený byt 2+kk k pronájmu, 64 m2, patro na spaní, Žižkov, Fibichova ul. Praha, útulný zařízený byt 2+kk k pronájmu, 64 m2, patro na spaní, Žižkov, Fibichova ul. Praha, útulný zařízený byt 2+kk k pronájmu, 64 m2, patro na spaní, Žižkov, Fibichova ul. Praha, útulný zařízený byt 2+kk k pronájmu, 64 m2, patro na spaní, Žižkov, Fibichova ul. Praha, útulný zařízený byt 2+kk k pronájmu, 64 m2, patro na spaní, Žižkov, Fibichova ul. Praha, útulný zařízený byt 2+kk k pronájmu, 64 m2, patro na spaní, Žižkov, Fibichova ul.

Praha, útulný zařízený byt je dispozičně řešený jako 2+ kk k pronájmu se nachází v 1.patře cihlové budovy s výtahem ve Fibichově ulice na Žižkově. Kuchyně vybavena plynovým sporákem a troubou, myčkou, mikrovlnkou. Koupelna s prostornou vířivou vanou, wc. K dispozici je také pračka. V bytě je dostatek úložného prostoru. Topení plyn.etážové. Kompletní občanská vybavenost, v okolí dostatek obchodů, restaurací, barů. Dobrá dopravní dostupnost. Dostatek zeleně v okolí – Mahlerovy sady.

50.080475
14.449895
Fibichova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+3000 Kč
ID nabídky59186
AdresaFibichova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha64 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter