Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 65m², ulice Vladislavova, Nové Město

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 65m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 65m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 65m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 65m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 65m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 65m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 65m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 65m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 65m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 65m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 65m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 65m2, ulice Vladislavova, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu 65m2, ulice Vladislavova, Nové Město

Kancelářské prostory k pronájmu 65m² se nachází v suterénu cihlového domu s výtahem v ulici Vladislavova, Praha 1, Nové Město. Jedná se o dvě kanceláře, kuchyňku s ledničkou, toaletu a lobby. Kanceláře jsou tiché a klidné, ideální pro práci s počítači. V prostorech jsou vestavěné skříně. Možnost internetu a kabelové televize, telefonní přípojka. V ceně je zahrnut i pravidelný týdenní úklid. Dům se nachází v klidné ulici kousek od metra Národní třída, linka B. V okolí je veškerá občanská vybavenost a výborná dopravní dostupnost.

50.081438
14.421243
Vladislavova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
11 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2000 poplatky + elektřina
ID nabídky59148
AdresaVladislavova, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Užitná plocha65 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter