Tato nemovitost není dostupná

DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty!

DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty! DVOUPATROVÝ část.vybavený byt 4+1 + velká na Praze 1 - Starého Města!Vhodný pro studenty!

Částečně zařízený mezonetový byt 4+1 na Praze 1 u Karlova mostu se nabízí krásnou lokalitou, perfektní dostupností a historickou atmosférou Starého Města. Byt je rozdělen na dvě patra (3. a 4.), disponuje obrovskými pokoji s postelemi. Každé patro má svůj samostatný vchod. V bytě 2 koupelny s vanou i sprchovým koutem, WC v koupelně i zvlášť, pračka k dispozici. Kuchyně je úplně nová vybavená spotřebičemi jako lednice, mraznička, sporák, atd. Na podlahách položeny koberce…Perfektní pro partu studentů!!

50.085939
14.415279
Karlova, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
33 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky5914
AdresaKarlova, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha185 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter