Tato nemovitost již byla pronajata

Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m²

Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2 Prostorný, rekonstruovaný, částečně zařízený byt 1+1 k pronájmu na Újezdě s restaurovanými původními prvky, 50 m2

Prostorný byt 1+1 k pronájmu ve známé Malostranské oblasti Újezd. Byt je částečně zařízený, rekonstruovaný, s atypickými prvky, za zmínku stojí zejména restaurované původní dřevěné obklady. Parketové a plovoucí podlahy, plně vybavená moderní kuchyně s sklokeramickou deskou, lednicí a myčkou nádobí, koupelna s vanou, toaleta zvlášť. Vlastní topný okruh včetně podlahového vytápění, plynový kotel. 1. patro secesního domu bez výtahu, okna do ulice i do dvora. Tato část Prahy 1 je výborně dostupná, centrum je přes most, v okolí maximální vybavenost, park Petřín je minutu chůze od domu.

50.083634
14.404300
Újezd, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 500 Kč na osobu měsíčně služby + spotřeba elektřiny a plynu
ID nabídky59127
AdresaÚjezd, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha50 m²
Sklepano
Výtahne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter