Tato nemovitost není dostupná

Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m², náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr

Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr Praha, vyjímečné kancelářské prostory 370m2, náměstí Jiřího z Poděbrad, ideální i pro eshop, přístup přes otevřený dvůr

Dvoupatrové světlé kancelářské – obchodní prostory k pronájmu 370m² s možností dalšího rozšíření se nachází v cihlové budově, která je uprostřed vnitrobloku domu, který se nachází přímo na náměstí Jiřího z Poděbrad. Dolní prostory mohou být celé jako open-space nebo lze pomocí příček rozdělit dle vašeho přání na menší kanceláře. V horních prostorách jsou čtyři sklady, tři kanceláře (70m², 28m², 19m²), dvě toalety, kuchyň. Přístup je přes otevřený dvůr. Vhodné i pro výdejní místo eshopu, školky, soukromé ordinace. BEZ PROVIZE.

50.078594
14.450797
nám. Jiř. z Pod., Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
74 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky59079
Adresanám. Jiř. z Pod., Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha370 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter