Tato nemovitost není dostupná

Praha, nebytový prostor k pronájmu, Rohanské nábř., 47 m², garáže, residence River Diamond

Praha, nebytový prostor k pronájmu, Rohanské nábř., 47 m2, garáže, residence River Diamond Praha, nebytový prostor k pronájmu, Rohanské nábř., 47 m2, garáže, residence River Diamond Praha, nebytový prostor k pronájmu, Rohanské nábř., 47 m2, garáže, residence River Diamond Praha, nebytový prostor k pronájmu, Rohanské nábř., 47 m2, garáže, residence River Diamond Praha, nebytový prostor k pronájmu, Rohanské nábř., 47 m2, garáže, residence River Diamond Praha, nebytový prostor k pronájmu, Rohanské nábř., 47 m2, garáže, residence River Diamond Praha, nebytový prostor k pronájmu, Rohanské nábř., 47 m2, garáže, residence River Diamond Praha, nebytový prostor k pronájmu, Rohanské nábř., 47 m2, garáže, residence River Diamond Praha, nebytový prostor k pronájmu, Rohanské nábř., 47 m2, garáže, residence River Diamond Praha, nebytový prostor k pronájmu, Rohanské nábř., 47 m2, garáže, residence River Diamond Praha, nebytový prostor k pronájmu, Rohanské nábř., 47 m2, garáže, residence River Diamond

Nabízíme k pronájmu nebytový prostor (47 m2), který se nachází v klidné lokalitě u řeky Vltavy v ulici Rohanské nábřeží. Nebytový prostor je v cihlové budově v přízemí. Přístup pro invalidy. Možnost pronajmout tři garážová stání za měsíční poplatek. Nedaleko River Diamond je stanice metra Křížíkova linky B, asi 15 minut chůzí je stanice Florenc, kde se kříží linky B a C. Možnost využití s tramvajové dopravy. Může být určeno jako kavárna, kadeřnictví, kancelář.

50.094274
14.447873
Rohanské nábř., Praha 8 - Karlín, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000 Kč + 3000 garážové stání (možno)
ID nabídky59057
AdresaRohanské nábř., Praha 8 - Karlín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha47 m²
Plocha pozemku47 m²
Terasaano
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter