Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, kancelářské prostory po rekonstrukci k pronájmu 95m², ulice Haštalská, Staré Město

Praha, kancelářské prostory po rekonstrukci k pronájmu 95m2, ulice Haštalská, Staré Město Praha, kancelářské prostory po rekonstrukci k pronájmu 95m2, ulice Haštalská, Staré Město Praha, kancelářské prostory po rekonstrukci k pronájmu 95m2, ulice Haštalská, Staré Město Praha, kancelářské prostory po rekonstrukci k pronájmu 95m2, ulice Haštalská, Staré Město Praha, kancelářské prostory po rekonstrukci k pronájmu 95m2, ulice Haštalská, Staré Město Praha, kancelářské prostory po rekonstrukci k pronájmu 95m2, ulice Haštalská, Staré Město Praha, kancelářské prostory po rekonstrukci k pronájmu 95m2, ulice Haštalská, Staré Město Praha, kancelářské prostory po rekonstrukci k pronájmu 95m2, ulice Haštalská, Staré Město Praha, kancelářské prostory po rekonstrukci k pronájmu 95m2, ulice Haštalská, Staré Město Praha, kancelářské prostory po rekonstrukci k pronájmu 95m2, ulice Haštalská, Staré Město Praha, kancelářské prostory po rekonstrukci k pronájmu 95m2, ulice Haštalská, Staré Město

Kancelářské prostory k pronájmu 95m² se nachází ve druhém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Haštalská, Praha 1, Staré Město. Prostory se právě rekonstruují. Jsou zde 3 místnosti, sklad, chodba, kuchyňka a dvě toalety. Jsou zde rozvody PC, telefon, internet. Podlahy plovoucí. Možnost garážového stání za poplatek. Dům se nachází přímo v centru Prahy v klidné uličce. Výborná občanská vybavenost i dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají a autobusů. Kousek od Nákupního centra Palladium.

50.091958
14.426167
Haštalská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
23 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 služby + 3000 parkování (možno)
ID nabídky59053
AdresaHaštalská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha95 m²
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter