Tato nemovitost není dostupná

Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m², ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada

Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m2, ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m2, ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m2, ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m2, ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m2, ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m2, ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m2, ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m2, ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m2, ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m2, ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m2, ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m2, ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m2, ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m2, ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada Praha, lukrativní kancelářské prostory k pronájmu 183m2, ulice Italská, Vinohrady, parkování, zahrada

Kancelářské prostory k pronájmu 183m² se nachází na velmi lukrativní adrese – ulice Italská, Praha 2, Vinohrady. Jsou zde 3 prostorné místnosti, kuchyňský kout, 2× toaleta, šatna, úklidová místnost. Jsou orientované do vnitrobloku se zahradou, která je k dispozici. Vybavení – internet, alarm, bezpečnostní mříže. Možnost pronájmu garážových stání za poplatek. Prostory se nachází jen pár minut od náměstí Míru. Výborná dopravní dostupnost i občanská vybavenost.

50.077441
14.435560
Italská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH + 6000 poplatky
ID nabídky59008
AdresaItalská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha183 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter