Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m²

Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2 Praha, luxusní plně zařízený byt 3+1 k pronájmu po rekonstrukci, ul. Záhřebská, Vinohrady, balkón, 94 m2

Luxusní plně zařízený byt 3+1 s balkónem, po celkové rekonstrukci, o rozloze 94 m2 se nachází v 4. podlaží cihlového domu s výtahem na Vinohradech – Praha 2. Byt se sestává ze vstupní haly, dvou koupelen s WC, kuchyní, obývacím pokojem a dvěma ložnicemi. Pokoje jsou neprůchozí. V bytě je dostatek úložných prostorů – vestavěné skříně. Kuchyň vybavena všemi základními spotřebiči – sporák s troubou, lednice s mrazničkou. První koupelna je s vanou, pračkou a toaletou. Druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Vytápění prostřednictvím kombinovaného kotle a el. vytápění. Možnost využít parkovací stání v pozemních garážích. Dům se nachází v jedné z nejprestižnějších rezidenčních čtvrtí Prahy, kde se protíná klidné bydlení v blízkosti zeleně a parků společně s perfektní občanskou vybaveností a přístupem do centra města. V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost. Výborná dopravní dostupnost do centra města je zajištěna díky stanici metra “A‘‘ a tramvajové stanici Náměstí Míru.

50.072285
14.437682
Záhřebská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 5300 Kč + elektřina a plyn
ID nabídky58961
AdresaZáhřebská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha94 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter