Tato nemovitost není dostupná

Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m², Nové Město, centrum, kousek od metra

Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, centrum, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, centrum, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, centrum, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, centrum, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, centrum, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, centrum, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, centrum, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, centrum, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, centrum, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, centrum, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, centrum, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, centrum, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, centrum, kousek od metra Praha, obchodní prostory k pronájmu 67 m2, Nové Město, centrum, kousek od metra

Přímo v centru obchodní prostory k pronájmu, 2 podlažní prostory 60m², které se nachází v přízemí cihlového domu ulice Dlážděná, Praha 1, Nové Město. Prostor je vhodný pro obchod, má jednu výlohu a prosklený vchod do ulice Dlážděná a vlastní sociální zařízení. Není určen pro gastronomii, hernu, kasina, apod. Charakter podnikání nesmí být v rozporu s image pronajímatele. Prostory budou vymalovány a připraveny pro nového zájemce. Neplátci DPH – platí nájem bez DPH. Skvělá dopravní a občanská vybavenost. Kousek od metra a tramvají. Jen 2 minuty od nákupního centra Palladium.

50.086737
14.432037
Dlážděná, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
38 400 Kč
celková cena
Poplatky+ služby 3.500 + elektrika
ID nabídky58936
AdresaDlážděná, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha60 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter