Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m²

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2 Nabízíme k pronájmu nezařízený byt 4+kk+balkón s výhledem na nám. Jiřího z Poděbrad na Vinohradech - Praha 3, 95 m2

Nezařízený byt 4+kk+balkón k pronájmu cca 95 m2 se nachází v lokalitě nám. Jiřího z Poděbrad v prvním patře cihlového činžovního domu bez výtahu, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Byt sestává ze tří samostatných pokojů – 16, 17 a 24 m2, čtvrtý 21 m2– kuchyně s jídelnou, dále předsíně, WC, koupelna a komora. Pokoje 16 m2 a 17 m2 jsou orientovány na jih, kuchyň 21 m2 – tato místnost má balkon do náměstí a pokoj 24 m2 na sever. Byt byl po rekonstrukci vybaven novým samostatným kombinovaným kotlem pro TUV a topení, v koupelně vana, umyvadlo, v kuchyni je kuchyňská linka vybavená vestavnou troubou, plynovou varnou deskou, myčkou nádobí, lednice je zvláště. Byt připojen na společnou televizní anténu. Podlahové krytiny jsou: v pokojích plovoucí podlaha a parkety, v kuchyni linoleum, ostatní dlažba. Dům sledován kamerovým systémem. V okolí jsou zastávky metra a tramvaje, restaurace, kavárny, trh s lahůdkami, samoobsluhy, lékárny, bankomaty, parky apod.

50.077154
14.451041
Vinohradská, Praha 3 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby domu 500 Kč /osobu měsíčně, přehlášení energií /plyn,elektřina/na nájemce
ID nabídky58935
AdresaVinohradská, Praha 3 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha95 m²
Balkónano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter