Tato nemovitost není dostupná

Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m²

Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2 Praha, pěkný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, lodžie, sklep, Zdiměřická ul., Chodov, 68 m2

Krásný nezařízený byt 3+kk o celkové rozloze 68 m2 se sklepem a lodžií se nachází v 5. patře panelového domu na Praze 4 – Chodov s pěkným výhledem do krajiny. Byt má neprůchozí pokoje, zařízenou kuchyňskou linku, velkou komoru na uskladnění věcí, koupelnu a toaletu. Krásná kuchyňská linka se sporákem a troubou. Koupelna s pračkou. Toaleta samostatně. Možnost přípojky UPC. Na podlahách jsou plovoucí podlahy a dlažba. Možnost parkování na ulici. Dům se nachází v klidné lokalitě u Milíčovského lesa, 5 minut pěší chůze od metra „C“ Opatov. V okolí veškerá občanská vybavenost – poliklinika, lékárny, restaurace, supermarket Billa, pošta, bankomaty, mateřská školka.

50.023912
14.513738
Zdiměřická, Praha 4 - Chodov, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popaltky cca 3800 Kč
ID nabídky58933
AdresaZdiměřická, Praha 4 - Chodov
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha68 m²
Lodžieano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter