Tato nemovitost není dostupná

Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady, 92 m²

Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady, 92 m2 Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady, 92 m2 Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady, 92 m2 Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady, 92 m2 Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady, 92 m2 Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady, 92 m2 Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady, 92 m2 Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady, 92 m2 Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady, 92 m2 Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady, 92 m2 Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady, 92 m2 Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady, 92 m2 Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady, 92 m2 Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 - Vinohrady, 92 m2

Zcela nové kanceláře k pronájmu v reprezentativní a strategické lokalitě na Náměstí Míru, Praha 2 – Vinohrady. Plovoucí podlahy, 92 m2, rozvedená počítačová síť a telefonní linky, 3. patro s výtahem. Kanceláře jsou velmi vzdušné, světlé a příjemné. Možnost pronajmutí skladovacích prostor v suterénu. Výborná dostupnost MHD i vozem, v okolí množství kvalitních restaurací a hotelů. Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři.

50.074503
14.436298
nám. Míru, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
29 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 6000 Kč + el.
ID nabídky58892
Adresanám. Míru, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro3. patro
Užitná plocha92 m²
Garážne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter