Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m²

Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2 Praha, krásný nový zařízený byt s galerií 3+kk k pronájmu, ul. Příčná, Nové Město, sklep, klimatizace, 115 m2

Nový moderní zařízený byt 3+kk s galerií o celkové rozloze 115 m2 nacházející se v 5. patře cihlového domu na Praze 1. Byt má dva neprůchozí pokoje, galerii, kuchyň, koupelnu, wc a sklep. Kuchyň vybavena elektrickým sporákem se sklokeramickou deskou, troubou a myčkou. V koupelně jsou rohová vana a umyvadlo. Toaleta zvlášť. Byt je klimatizován. Na podlahách je celo-dřevěná plovoucí podlaha a ve vyvýšeném patře galerie laminátová plovoucí podlaha. Vytápění prostřednictvím plyn. etážového topení. Upc internet. Občanská vybavenost – restaurace, divadla (Divadlo v Řeznické), parky (Karlovo náměstí), bankomaty, kavárny, obchody, lékárny. Vynikající dopravní dostupnost po celé Praze. Tramvajová zastávka Lazarská 3 minuty chůze od bytu, z které se dostanete do 2 minut na metro „B“ Karlovo náměstí.

50.078406
14.423000
Příčná, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
24 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 500 Kč/osoba (domovní služby) + poplatky 3500 Kč
ID nabídky58856
AdresaPříčná, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha115 m²
Sklepano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter