Tato nemovitost není dostupná

Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana

Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu v Nerudově ulici - Praha 1 Malá Strana

Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený byt 2+1+terasa k pronájmu. Jsou zde dva samostatné pokoje s dvoupostelí, vybavenou kuchyní (myčka, trouba, nádobí) a sociálním zařízením (wc s toaletou + další toaleta). Dále je v bytě zázemí s pračkou, které ústí na terásku směrem do vnitrobloku. Nerudova ulice je srdcem Malé Strany, dům je obklopen historickými památkami a královskými zahradami, malebnými hospůdkami, muzei a galeriemi. Na nedalekém Malostranském Náměstí je zastávka tramvaje. Tento byt je možno pronajmout i na kratší dobu, např. několik měsíců.

50.088518
14.401777
Nerudova, Praha 1, Czech Republic
Cena
32 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000 Kč měsíčně
ID nabídky58852
AdresaNerudova, Praha 1
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha93 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter