Tato nemovitost není dostupná

Nezařízené kanceláře o dvou místnostech k pronájmu, Štefánikova ulice, Praha 5 Smíchov, 57 m², po rekonstrukci

Nezařízené kanceláře o dvou místnostech k pronájmu, Štefánikova ulice, Praha 5 Smíchov, 57 m2, po rekonstrukci Nezařízené kanceláře o dvou místnostech k pronájmu, Štefánikova ulice, Praha 5 Smíchov, 57 m2, po rekonstrukci Nezařízené kanceláře o dvou místnostech k pronájmu, Štefánikova ulice, Praha 5 Smíchov, 57 m2, po rekonstrukci Nezařízené kanceláře o dvou místnostech k pronájmu, Štefánikova ulice, Praha 5 Smíchov, 57 m2, po rekonstrukci Nezařízené kanceláře o dvou místnostech k pronájmu, Štefánikova ulice, Praha 5 Smíchov, 57 m2, po rekonstrukci Nezařízené kanceláře o dvou místnostech k pronájmu, Štefánikova ulice, Praha 5 Smíchov, 57 m2, po rekonstrukci Nezařízené kanceláře o dvou místnostech k pronájmu, Štefánikova ulice, Praha 5 Smíchov, 57 m2, po rekonstrukci Nezařízené kanceláře o dvou místnostech k pronájmu, Štefánikova ulice, Praha 5 Smíchov, 57 m2, po rekonstrukci Nezařízené kanceláře o dvou místnostech k pronájmu, Štefánikova ulice, Praha 5 Smíchov, 57 m2, po rekonstrukci Nezařízené kanceláře o dvou místnostech k pronájmu, Štefánikova ulice, Praha 5 Smíchov, 57 m2, po rekonstrukci Nezařízené kanceláře o dvou místnostech k pronájmu, Štefánikova ulice, Praha 5 Smíchov, 57 m2, po rekonstrukci Nezařízené kanceláře o dvou místnostech k pronájmu, Štefánikova ulice, Praha 5 Smíchov, 57 m2, po rekonstrukci Nezařízené kanceláře o dvou místnostech k pronájmu, Štefánikova ulice, Praha 5 Smíchov, 57 m2, po rekonstrukci

Nabízíme Vám k pronájmu nezařízené kanceláře ve třetím patře cihlového domu s výtahem. Prostor má dvě kanceláře, novou kuchyňku a koupelnu s vanou, toaleta je zvlášť. Nachází se v nově zrekonstruovaném paláci Austria v těsné blízkosti obchodního centra Nový Smíchov a samotného centra Prahy. Jedná se o multifunkční komplex s bytovými jednotkami, kancelářemi a obchody. Budova má dvě křídla orientovaná jižním a východním směrem. Uprostřed je vnitřní nádvoří se zahrádkou, která patří k restauraci. V komplexu je 24 hodin recepce, výtahy a bezpečnostní systém. V přízemí budovy je malá pasáž s restaurací s hudebním klubem, kadeřnickým salonem Loreal, parfumerií, vinotékou, zlatníkem a pobočkou ČSOB s bankomatem. V podzemí dvoupatrové parkoviště (po dohodě je možno pronajmout si parkovací stání za poplatek). Inernetové připojení Broadnet, PC-sítě, SAT-TV. V blízkosti se nachází supermarket Carrefour, kulturní vyžití nabízí Švandovo divadlo, vila Portheimka, Bertramka či multikina Village Cinemas a Palace Cinemas. Školy: ZŠ Drtinova, francouzské lyceum, Rakouské gymnázium, gymnázium Na Zatlance. Parky a zeleň: Kinského sady, Petřín, nedávno zrekonstruovaný park Sacré Coeur.

50.074629
14.403596
Štefánikova, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
300 Kč
měsíčně za m²
ID nabídky58830
AdresaŠtefánikova, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro3. patro
Užitná plocha57,42 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter