Tato nemovitost není dostupná

Krásný byt 4+1 s krbem přímo v centru města s výhledem na Pražský Hrad a Františkánské zahrady!!

Krásný byt 4+1 s krbem přímo v centru města s výhledem na Pražský Hrad a Františkánské zahrady!! Krásný byt 4+1 s krbem přímo v centru města s výhledem na Pražský Hrad a Františkánské zahrady!! Krásný byt 4+1 s krbem přímo v centru města s výhledem na Pražský Hrad a Františkánské zahrady!! Krásný byt 4+1 s krbem přímo v centru města s výhledem na Pražský Hrad a Františkánské zahrady!! Krásný byt 4+1 s krbem přímo v centru města s výhledem na Pražský Hrad a Františkánské zahrady!! Krásný byt 4+1 s krbem přímo v centru města s výhledem na Pražský Hrad a Františkánské zahrady!! Krásný byt 4+1 s krbem přímo v centru města s výhledem na Pražský Hrad a Františkánské zahrady!! Krásný byt 4+1 s krbem přímo v centru města s výhledem na Pražský Hrad a Františkánské zahrady!! Krásný byt 4+1 s krbem přímo v centru města s výhledem na Pražský Hrad a Františkánské zahrady!!

Krásný nový byt 4+1 na Praze 1 přímo v centru s neuvěřitelným výhledem na Pražský Hrad a Františkánské zahrady. Byt je situován ve druhém patře a přístupný je dvěma výtahy. Nezařízený nábytkem, ale všechny spotřebiče k dispozici.Nová a prostorná kuchyň, koupelna, WC, na zemi plovoucí podlahy. K užívání jsou v předsíni vestavěné skříně a v jednom z pokojů plně funkční krásný krb. Byt je prostorný a vzdušný připraven k vašemu nastěhování! Adresa přímo pro Vás!

50.081975
14.425549
Vodičkova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky5877
AdresaVodičkova, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha157 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter