Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásné nebytové prostory k pronájmu 95m², ulice Charkovská, Vršovice

Praha, krásné nebytové prostory k pronájmu 95m2, ulice Charkovská, Vršovice Praha, krásné nebytové prostory k pronájmu 95m2, ulice Charkovská, Vršovice Praha, krásné nebytové prostory k pronájmu 95m2, ulice Charkovská, Vršovice Praha, krásné nebytové prostory k pronájmu 95m2, ulice Charkovská, Vršovice Praha, krásné nebytové prostory k pronájmu 95m2, ulice Charkovská, Vršovice Praha, krásné nebytové prostory k pronájmu 95m2, ulice Charkovská, Vršovice Praha, krásné nebytové prostory k pronájmu 95m2, ulice Charkovská, Vršovice Praha, krásné nebytové prostory k pronájmu 95m2, ulice Charkovská, Vršovice Praha, krásné nebytové prostory k pronájmu 95m2, ulice Charkovská, Vršovice Praha, krásné nebytové prostory k pronájmu 95m2, ulice Charkovská, Vršovice Praha, krásné nebytové prostory k pronájmu 95m2, ulice Charkovská, Vršovice Praha, krásné nebytové prostory k pronájmu 95m2, ulice Charkovská, Vršovice Praha, krásné nebytové prostory k pronájmu 95m2, ulice Charkovská, Vršovice Praha, krásné nebytové prostory k pronájmu 95m2, ulice Charkovská, Vršovice

Krásné kancelářské prostory k pronájmu 95m² se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Charkovská, Praha 10, Vršovice. Jedná se o 6 místností – 4 místnosti jsou kanceláře, 2 místnosti jsou sociální zařízení (kuchyňka, toalety, sprchový kout). Prostory mají samostatný vchod. Topení plynové, na oknech žaluzie, telefonní linka. Na podlahách koberce. Výborná lokalita kousek od Havlíčkových sadů a parku Gröbovka. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici tramvají.

50.070304
14.447727
Charkovská, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
14 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ elektřina a plyn cca 2500 + 300/čtvrtletně voda
ID nabídky58728
AdresaCharkovská, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha95 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter