Tato nemovitost není dostupná

Obchodní prostory k pronájmu na rušné třídě nedaleko Náměstí Míru, vhodné pro show room nebo značkovou prodejnu, Praha 2

Obchodní prostory k pronájmu na rušné třídě nedaleko Náměstí Míru, vhodné pro show room nebo značkovou prodejnu, Praha 2 Obchodní prostory k pronájmu na rušné třídě nedaleko Náměstí Míru, vhodné pro show room nebo značkovou prodejnu, Praha 2 Obchodní prostory k pronájmu na rušné třídě nedaleko Náměstí Míru, vhodné pro show room nebo značkovou prodejnu, Praha 2 Obchodní prostory k pronájmu na rušné třídě nedaleko Náměstí Míru, vhodné pro show room nebo značkovou prodejnu, Praha 2 Obchodní prostory k pronájmu na rušné třídě nedaleko Náměstí Míru, vhodné pro show room nebo značkovou prodejnu, Praha 2 Obchodní prostory k pronájmu na rušné třídě nedaleko Náměstí Míru, vhodné pro show room nebo značkovou prodejnu, Praha 2

Představujeme Vám nadstandardně zařízené nebytové prostory o rozloze 167 m2, které byly projektovány tak, aby poskytly maximální pohodlí pro Vaši obchodní aktivitu. Prostor byl dosud využíván jako showroom pro zahraničního výrobce designových obkladů a luxusní sanity. Je umístěn v kontextu budovy celkově zrekonstruované v duchu klasického luxusu s tóny italské elegance, rozdělený je na hlavní kancelář, která má okna přímo na hlavní třídu, dále zasedací místnost, menší kancelář bez oken a sociální zázemí s kuchyňkou. Celková rekonstrukce historické budovy v Italské ulici citlivě zachovala všechny architektonické prvky a zároveň dům dovybavila komfortem pro maximálně pohodlné, moderní a příjemné využití. Objekt je pro Vaši bezpečnost nepřetržitě hlídán systémem kamer a zároveň se v objektu neustále nachází jeden z našich správců, ochotný poskytnout technickou pomoc. V budově se nechází 5 podzemních podlaží garážových stání. Objekt je dobře dostupný díky nedaleké hlavní třídě i zastávkám veřejné dopravy včetně stanic metra A a C. V okolí se nachází množství kvalitních restaurací. Zájemce o pronájem prostoru neplatí provizi realitní kanceláři.

50.076729
14.435062
Italská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
70 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie 5.000,- Kč + spol. prostory 2.000,- Kč K pronájmu jsou dále parkovací stání, již od 3.000 Kč + DPH měsíčně.
ID nabídky58693
AdresaItalská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha167 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter