Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m²), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování

Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m2), ulice Boleslavova, Nusle, balkon, parkování

Nezařízený byt k pronájmu 3+kk (96m²) s balkonem 2m² do dvora se nachází v prvním patře cihlové budovy v ulici Boleslavova, Praha 4, Nusle. V kuchyni je lednice, mrazák, mikrovlnka, sklokeramická deska, trouba. V koupelně je vana, pračka, toaleta v oddělené místnosti. V chodbě jsou vestavěné skříně. Po dohodě možno byt dozařídit. Možnost pronájmu parkování ve vedlejším domě. Občanská vybavenost – pošta, lékárna, restaurace, obchody a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají a autobusů.

50.064277
14.438941
Boleslavova, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2600 poplatky + elektřina
ID nabídky58558
AdresaBoleslavova, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha96 m²
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter