Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m²), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén

Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m2), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m2), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m2), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m2), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m2), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m2), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m2), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m2), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m2), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m2), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m2), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m2), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m2), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m2), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén Praha, nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m2), ulice Na Krčské stráni, Krč, společná zahrada a bazén

Nezařízený podkrovní byt k pronájmu 2+1 (54m²) se nachází ve druhém patře cihlové budovy bez výtahu v ulici Na Krčské stráni, Praha 4, Krč. V kuchyni je lednice, elektrický sporák. V koupelně je vana, pračka, toaleta. Parkování bez problémů na ulici. U domu je společná zahrada a bazén, které je možné využívat. Možno telefon a internet. V okolí je veškerá občanská vybavenost – poliklinika, supermarket, lékárna, restaurace a další. Pět minut od domu je obchodní centrum. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici autobusů a stanici metra Budějovická, linka C.

50.040881
14.452484
Na krčské stráni, Praha 4 - Krč, Czech Republic
Cena
8 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2500 poplatky
ID nabídky58540
AdresaNa krčské stráni, Praha 4 - Krč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha54 m²
Bazénano
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter