Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m²), ulice Rumunská, Vinohrady

Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m2), ulice Rumunská, Vinohrady Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m2), ulice Rumunská, Vinohrady Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m2), ulice Rumunská, Vinohrady Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m2), ulice Rumunská, Vinohrady Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m2), ulice Rumunská, Vinohrady Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m2), ulice Rumunská, Vinohrady Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m2), ulice Rumunská, Vinohrady Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m2), ulice Rumunská, Vinohrady Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m2), ulice Rumunská, Vinohrady Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m2), ulice Rumunská, Vinohrady Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m2), ulice Rumunská, Vinohrady Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m2), ulice Rumunská, Vinohrady Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m2), ulice Rumunská, Vinohrady Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m2), ulice Rumunská, Vinohrady Praha, částečně zařízený dvoupodlažní byt k pronájmu 1+kk (50m2), ulice Rumunská, Vinohrady

Atypický částečně zařízený byt k pronájmu 1+kk (50m²) se nachází v pátem patře cihlové budovy s výtahem v ulici Rumunská, Praha 2, Vinohrady. Byt je mezonetový s klimatizací. Vybavení – skříně, postel, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, pračka a další. Centrální plynové topení. Výborná občanská vybavenost – restaurace, lékárny, obchody, pošta, knihovny, školy a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají a stanici metra Náměstí Míru, linka A nebo 4 minuty na stanici metra I.P.Pavlova, linka C.

50.074562
14.431117
Rumunská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
12 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2000 fixní poplatky
ID nabídky58491
AdresaRumunská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Počet pater5
Užitná plocha50 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter