Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné zařízené či nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, terasa, parkování, 225 m².

Praha, krásné zařízené či nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, terasa, parkování, 225 m2. Praha, krásné zařízené či nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, terasa, parkování, 225 m2. Praha, krásné zařízené či nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, terasa, parkování, 225 m2. Praha, krásné zařízené či nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, terasa, parkování, 225 m2. Praha, krásné zařízené či nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, terasa, parkování, 225 m2. Praha, krásné zařízené či nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, terasa, parkování, 225 m2. Praha, krásné zařízené či nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, terasa, parkování, 225 m2. Praha, krásné zařízené či nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, terasa, parkování, 225 m2. Praha, krásné zařízené či nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, terasa, parkování, 225 m2. Praha, krásné zařízené či nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, terasa, parkování, 225 m2. Praha, krásné zařízené či nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, terasa, parkování, 225 m2. Praha, krásné zařízené či nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, terasa, parkování, 225 m2. Praha, krásné zařízené či nezařízené kancelářské prostory k pronájmu, terasa, parkování, 225 m2.

Nabízíme Vám krásné částečně zařízené kancelářské prostory o celkové rozloze 225 m2, které se nacházejí v 1.patře polyfunkční budovy s výtahem ve velmi žádané lokalitě Prahy 5 – Smíchov. Prostory se skládají z dvou samostatných kanceláří, kancelářské haly s recepcí, zasedací místnosti, chodby s vestavěnou a zařízenou kuchyňkou, 3× toaleta, sprcha, úklidová komora a krásná venkovní terasa. Po dohodě je možné si pronajmout garážové stání za poplatek. Možnost internetového připojení a telefonních linek. Na podlaze koberce a dlažba. Pouze tři minuty od domu se nachází stanice metra „B“ Anděl. Veškerá občanská vybavenost v okolí. Prostory je možné pronajmout i jako nezařízené.

50.070673
14.405936
J. Plachty, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
34 200 Kč
celková cena
Poplatky+ 4.130,- Kč poplatky + elektřina + možnost garážového stání 2000,- Kč + DPH
ID nabídky58449
AdresaJ. Plachty, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha225 m²
Terasaano
Garážano
Výtahano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter