Tato nemovitost není dostupná

Praha 9, hezký zařízený byt 2+kk (50m²) k pronájmu, zahrada, klidná lokalita, Libeň - Podvinný mlýn

Praha 9, hezký zařízený byt 2+kk (50m²) k pronájmu, zahrada, klidná lokalita, Libeň - Podvinný mlýn Praha 9, hezký zařízený byt 2+kk (50m²) k pronájmu, zahrada, klidná lokalita, Libeň - Podvinný mlýn Praha 9, hezký zařízený byt 2+kk (50m²) k pronájmu, zahrada, klidná lokalita, Libeň - Podvinný mlýn Praha 9, hezký zařízený byt 2+kk (50m²) k pronájmu, zahrada, klidná lokalita, Libeň - Podvinný mlýn Praha 9, hezký zařízený byt 2+kk (50m²) k pronájmu, zahrada, klidná lokalita, Libeň - Podvinný mlýn Praha 9, hezký zařízený byt 2+kk (50m²) k pronájmu, zahrada, klidná lokalita, Libeň - Podvinný mlýn Praha 9, hezký zařízený byt 2+kk (50m²) k pronájmu, zahrada, klidná lokalita, Libeň - Podvinný mlýn Praha 9, hezký zařízený byt 2+kk (50m²) k pronájmu, zahrada, klidná lokalita, Libeň - Podvinný mlýn Praha 9, hezký zařízený byt 2+kk (50m²) k pronájmu, zahrada, klidná lokalita, Libeň - Podvinný mlýn Praha 9, hezký zařízený byt 2+kk (50m²) k pronájmu, zahrada, klidná lokalita, Libeň - Podvinný mlýn Praha 9, hezký zařízený byt 2+kk (50m²) k pronájmu, zahrada, klidná lokalita, Libeň - Podvinný mlýn Praha 9, hezký zařízený byt 2+kk (50m²) k pronájmu, zahrada, klidná lokalita, Libeň - Podvinný mlýn Praha 9, hezký zařízený byt 2+kk (50m²) k pronájmu, zahrada, klidná lokalita, Libeň - Podvinný mlýn

Tento útulně zařízený byt 2+kk se nachází v přízemí cihlového domu. Jedná se o klidnou lokalitu plnou zeleně. Součástí bytu je zahrádka se zastřešeným prostorem pro posezení. Kuchyň je vybavena lednicí, mrazničkou, elek. sporákem, troubou a myčkou. V koupelně je vana, pračka a toaleta. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Parkování je možné zdarma před domem na ulici. Připojení k internetu a kabelová televize od UPC. Občanská vybavenost – obchody, nemocnice a základní škola. Dopravní dostupnost – 4min chůze na tramvajovou zastávku Divadlo Gong. Byt je k dispozici ihned.

Vytápění

ústřední topení
50.110876
14.488159
Podvinný mlýn, Praha 9 - Libeň, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3.000 poplatky
ID nabídky58430
AdresaPodvinný mlýn, Praha 9 - Libeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha50 m²
Zahradaano (35 m²)
Balkónne
Garážne
Sklepne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter