Tato nemovitost není dostupná

Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!!

Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!! Kompletně zařízený byt 3+1 s lodžií jen 5min. chůze od metra Hůrka!!

Kompletně zařízený byt 3+1 s 5ti min. dostupností metra (stanice Hůrka), vhodný pro 4 osoby. Předsíň vybavena velkou úložnou skříňí a skříněmi na boty a pověšení kabátů. Kuchyň je po rekonstrukci kuch. linky vybavena myčkou, lednicí s mrazničkou a sporákem, k dispozici je i jídelní kout se stolem a židlemi. Obývací pokoj s nábytkovou stěnou, rohovou sedací soupravou, postelí a konferenčním stolkem. K využití dále dvě ložnice opět plně vybaveny (postel, skříně, psací stolečky..). Koupelna a WC. K relaxaci může posloužit lodžie. Myslím, že už nic neschází ke spokojenému bydlení, které Vám tento byt nabízí, tak už neváhejte!!

Občanská vybavenost

dopravní spojení cca 5min. metro Hůrka
50.052458
14.341247
Mezi školami, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+poplatky a 2500 záloha (el. energie, voda a teplo)
ID nabídky5837
AdresaMezi školami, Praha 5 - Stodůlky
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha74 m²
Lodžieano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter