Tato nemovitost není dostupná

Luxusní byt 4+kk se zahrádkou, Adamova ul., Praha 6 - Veleslavín

Luxusní byt 4+kk se zahrádkou, Adamova ul., Praha 6 - Veleslavín Luxusní byt 4+kk se zahrádkou, Adamova ul., Praha 6 - Veleslavín Luxusní byt 4+kk se zahrádkou, Adamova ul., Praha 6 - Veleslavín Luxusní byt 4+kk se zahrádkou, Adamova ul., Praha 6 - Veleslavín Luxusní byt 4+kk se zahrádkou, Adamova ul., Praha 6 - Veleslavín Luxusní byt 4+kk se zahrádkou, Adamova ul., Praha 6 - Veleslavín Luxusní byt 4+kk se zahrádkou, Adamova ul., Praha 6 - Veleslavín Luxusní byt 4+kk se zahrádkou, Adamova ul., Praha 6 - Veleslavín Luxusní byt 4+kk se zahrádkou, Adamova ul., Praha 6 - Veleslavín Luxusní byt 4+kk se zahrádkou, Adamova ul., Praha 6 - Veleslavín Luxusní byt 4+kk se zahrádkou, Adamova ul., Praha 6 - Veleslavín Luxusní byt 4+kk se zahrádkou, Adamova ul., Praha 6 - Veleslavín Luxusní byt 4+kk se zahrádkou, Adamova ul., Praha 6 - Veleslavín Luxusní byt 4+kk se zahrádkou, Adamova ul., Praha 6 - Veleslavín

Luxusní byt 4+kk se zahrádkou na Praze 6, Veleslavín. Novostavba. Klidná lokalita, výborná dostupnost MHD. Byt je nadstandartně zařízen, samostaný plynový kotel, šatna, koupelna s WC + samostatné WC pro hosty, kompletně zařízená kuchyň, podlaha parkety. Z obývacího pokoje vstup na zahrádku s terasou a altánem. K bytu náleží parkovací stání v podzemní garáži a sklep.

50.094791
14.350438
Adamova, Praha 6 - Veleslavín, Czech Republic
Cena
7 400 000 Kč
celková cena
ID nabídky58321
AdresaAdamova, Praha 6 - Veleslavín
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter