Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m²), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování

Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m2), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m2), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m2), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m2), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m2), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m2), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m2), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m2), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m2), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m2), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m2), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m2), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m2), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m2), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m2), ulice Ploskovická, Dolní Chabry, zahrada, parkování

Nezařízený byt k pronájmu 2+kk (90m²) se nachází v přízemí cihlové budovy v ulici Ploskovická, Praha – Dolní Chabry. V kuchyni je lednice, mrazák, sklokeramická deska, myčka, mikrovlnka. V koupelně je sprchový kout, toaleta, pračka, další toaleta v oddělené místnosti. Další vybavení – televize, alarm, internet. U domu je zahrada, kterou je možné používat a k bytu patří garážové stání. Příjemná a klidná lokalita. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici autobusů (4 minuty na stanici metra Kobylisy, linka C).

50.140794
14.455465
Ploskovická, Praha 8 - Dolní Chabry, Czech Republic
Cena
12 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky58318
AdresaPloskovická, Praha 8 - Dolní Chabry
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha90 m²
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter