Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská

Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská Praha, částečně zařízený byt 4+1 k pronájmu v řadovém domku, Praha 10, Strašnice, ulice Úvalská

Praha, částečně zařízený byt je dispozičně řešený jako 4+1. Byt bude po rekonstrukci. Částečně zařízený byt se nachází v řadovém domě, v ulici Úvalská, Praha 10 – Strašnice. Byt disponuje sklepem, přízemím a prvním patrem. Kuchyně zařízená – lednice, mraznička, plynový sporák, elektrická trouba, mikrovlnka. Koupelna s vanou, wc, další wc také k dispozici. Pračka je také k dispozici. K domu náleží tak zahrada vhodná k relaxu. Klidná lokalita, kompletní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost v okolí.

50.072840
14.508314
Úvalská, Praha 10 - Strašnice, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby, elektřina, plyn
ID nabídky58301
AdresaÚvalská, Praha 10 - Strašnice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha98 m²
Plocha pozemku180 m²
Sklepano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter