Tato nemovitost není dostupná

Krásný dům 8+2kk (340m²) k pronájmu, garáž, terasa, balkon, zahrada, klidná lokalita - Praha 6 - Liboc

Krásný dům 8+2kk (340m²) k pronájmu, garáž, terasa, balkon, zahrada, klidná lokalita - Praha 6 - Liboc Krásný dům 8+2kk (340m²) k pronájmu, garáž, terasa, balkon, zahrada, klidná lokalita - Praha 6 - Liboc Krásný dům 8+2kk (340m²) k pronájmu, garáž, terasa, balkon, zahrada, klidná lokalita - Praha 6 - Liboc Krásný dům 8+2kk (340m²) k pronájmu, garáž, terasa, balkon, zahrada, klidná lokalita - Praha 6 - Liboc Krásný dům 8+2kk (340m²) k pronájmu, garáž, terasa, balkon, zahrada, klidná lokalita - Praha 6 - Liboc Krásný dům 8+2kk (340m²) k pronájmu, garáž, terasa, balkon, zahrada, klidná lokalita - Praha 6 - Liboc Krásný dům 8+2kk (340m²) k pronájmu, garáž, terasa, balkon, zahrada, klidná lokalita - Praha 6 - Liboc Krásný dům 8+2kk (340m²) k pronájmu, garáž, terasa, balkon, zahrada, klidná lokalita - Praha 6 - Liboc Krásný dům 8+2kk (340m²) k pronájmu, garáž, terasa, balkon, zahrada, klidná lokalita - Praha 6 - Liboc Krásný dům 8+2kk (340m²) k pronájmu, garáž, terasa, balkon, zahrada, klidná lokalita - Praha 6 - Liboc Krásný dům 8+2kk (340m²) k pronájmu, garáž, terasa, balkon, zahrada, klidná lokalita - Praha 6 - Liboc

Tento krásný dům nacházející se v prestižní lokalitě na Praze 6 – Liboc je obklopen zelení a má 3 podlaží, 8 ložnic, 2 kuchyně, 3 koupeny, 3 toalety, 2 garáže, terasu a balkón. Dům můžeme rozdělit na 2 části – první podlaží, které je deklarováno jako nebytový prostor a mezonetový luxusní byt ve 2.a 3. podlaží. Zahrada má dvě části – travnatou před domem (severní strana) a venkovní terasu zpevněnou zámkovou dlažbou na jižní straně pozemku, na niž navazuje okrasná stupňovitá zahrada. Nebytový prostor lze využívat i jako byt. Skládá se ze 2 ložnic (kanceláří), kuchyně, koupelny a toalety, Toto podlaží má vlastní vytápění i ohřev teplé vody plynovým kotlem, umístěným do kuchyňské linky. Má i vlastní měřící zařízení pro plyn, elektřinu a vodu. Lze jej tedy využívat a vyúčtovat zcela odděleně od zbytku domu. Mezonetový byt – se rozkládá na 2. a 3. podlaží, 5+kk, patra jsou propojena schodištěm. Vybavená kuchyň je situována v rohu obývacího pokoje (80m²), WC, koupelna, terasa. Kuchyně jsou vybaveny moderními spotřebiči. Podlahová krytina – lakované parkety a dlaždice. Garáž pro dva automobily. Nedaleko je park Hvězda, nebo Divoká Šárka ideální k procházkám či projížďkám na kolech. V blízkém okolí je školka, mezinárodní školy. Spojení na metro je tramvají z konečné Petřiny (směr Hradčanská cca 10 minut), nebo ze zastávky Divoká Šárka směr Dejvická 15 minut. Nákupní centrum je na nedalekých Petřinách a v supermarketech Zličín.

Vytápění

Lokální plynové
50.087818
14.328863
Pelikánova, Praha 6 - Liboc, Czech Republic
Cena
69 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 11.000,- poplatky
ID nabídky58287
AdresaPelikánova, Praha 6 - Liboc
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater3
Užitná plocha340 m²
Plocha pozemku100 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (2 garáže)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter