Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m²), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování

Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování Praha, krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m2), ulice V Zeleném údolí, Kunratice, terasa, parkování

Krásný zařízený byt k pronájmu 3+kk (68m²) se nachází v prvním patře novostavby s výtahem v ulici V Zeleném údolí, Praha 4, Kunratice. Je zde terasa do zahrady, v domě kočárkárna, sušárna. K bytu patří garážové stání. V kuchyni je plynový sporák, lednice, mrazák, myčka. V koupelně je rohová vana, pračka. Velice příjemná lokalita přímo u Kunratického lesa, který je ideální na sportovní vyžití, relaxaci, procházky. Občanská vybavenost – nemocnice, školy, restaurace a další. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici autobusů (cca 7 minut autobusem na stanici metra Kačerov, linka C).

50.021253
14.467261
V Zeleném údolí, Praha 4 - Kunratice, Czech Republic
Cena
12 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 poplatky
ID nabídky58250
AdresaV Zeleném údolí, Praha 4 - Kunratice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha68 m²
Terasaano
Garážano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter