Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení

Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení Praha, krásný mezonet 2+kk (56m²) k pronájmu, Drahobejlova, Libeň, naproti metru, klidné bydlení

Tento krásný a útulný mezonetový byt se nachází v 5. patře cihlového domu ihned naproti stanici metra Českomoravská. Sestává z hlavního pokoje s kuchyňským koutem, odkud vedou schody do mezonetu, který může sloužit jako ložnice. Kuchyň je vybavena sklokeramickou deskou, troubou a digestoří. V koupelně je sprchový kout a přípojka na pračku. Po dohodě není problém do bytu pořídit pračku a lednici. Podlahová krytina – plovoucí podlaha a dlaždice. Internet – možnost připojení od UPC, kabelová televize. Výborná dopravní dostupnost – přes ulici se nachází stanice metra Českomoravská „B“, cca 10 min jízdy do centra Prahy. Občanská vybavenost – základní škola, poliklinika, obchodní centrum Harfa, kde se nachází mnoho obchodů, kaváren, restaurací, kino, fitness a další.

Občanská vybavenost

metro

Vytápění

ústřední topení
50.106699
14.492269
Drahobejlova, Praha 9 - Libeň, Czech Republic
Cena
9 300 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2.160 poplatky + cca 500,- elektřina (přepis na nájemce)
ID nabídky58184
AdresaDrahobejlova, Praha 9 - Libeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha56 m²
Terasane
Garážne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter