Tato nemovitost není dostupná

Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě

Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě Praha 5 - Jinonice, byt 6+kk na prodej, 184 m², 2x terasa, projekt Vila-dům Na Pomezí, garáž, sklep, výhled, ve výstavbě

V Praze najdete jen málo tak vyjímečných míst pro Váš nový domov, kde naleznete pohodlí a klid v okolním prostředí přírody. Představujeme Vám nový projekt Vila-dům Na Pomezí, v atraktivní rezidenční čtvrti Prahy 5-Jinonice. Jedná se o nadstandardní bydlení v oáze přírody, kde budete mít všechno na dosah – stanici metra, centrum Prahy, školu, školku, nákupy i sportoviště. Nabízíme Vám k prodeji byt 6+kk o podlahové ploše 155,5 m² + 2× terasa 16 m² a 12,5 m². Celková plocha činí 184 m². Byt se nachází ve druhém patře nízkopodlažního domu a zajistí Vám krásný panoramatický výhled na Prahu, který si zamilujete. Celý bytový komplex je citlivě zasazený do okolí.

Menší byty v projektu lze propojit dle představ budoucího majitele, dispozičně nebo dle orientace světových stran, výhledu, prostoru. Je možné propojit byty i mezi patry schodištěm, vznikl by tak plnohodnotně využitý prostor, nikoliv mezonet.

Nadstandardní vybavení domu zahrnuje moderní výtah až pro 8 osob, bezpečnostní kamerový systém, vstup do domu na čip, barevné video intercomy, dálkově ovládaná garážová vrata. Byty budou vybaveny ve vysokém standardu použitých materiálů, francouzská okna v každém bytě, dřevěná protihluková eurookna (trojsklo), bezpečnostní vstupní dveře, dubové plovoucí podlahy, kvalitní obklady a dlažba včetně značkových zařizovacích předmětů.

Parkování je možné v podzemní garáži, garážové stání i sklep nejsou zahrnuty v ceně, oboje lze dokoupit. Skvělá dostupnost do centra jak autem, tak MHD. Autobusová zastávka „Vidoule“ přímo u domu.

Termín kolaudace a nastěhování je léto 2014.

Pro více informací kontaktujte makléře.

Občanská vybavenost

bus
tramvaj

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Voda

dálkový vodovod
50.056012
14.364781
Na pomezí, Praha 5 - Jinonice, Czech Republic
Cena
10 960 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně DPH, provize a právních služeb
ID nabídky58175
AdresaNa pomezí, Praha 5 - Jinonice
Budovaskeletová
Stavve výstavbě
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater3
Užitná plocha184 m²
Terasaano
Garážano
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter