Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 89m², ulice Mezibranská, Nové Město, po rekonstrukci, parkování

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 89m2, ulice Mezibranská, Nové Město, po rekonstrukci, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 89m2, ulice Mezibranská, Nové Město, po rekonstrukci, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 89m2, ulice Mezibranská, Nové Město, po rekonstrukci, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 89m2, ulice Mezibranská, Nové Město, po rekonstrukci, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 89m2, ulice Mezibranská, Nové Město, po rekonstrukci, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 89m2, ulice Mezibranská, Nové Město, po rekonstrukci, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 89m2, ulice Mezibranská, Nové Město, po rekonstrukci, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 89m2, ulice Mezibranská, Nové Město, po rekonstrukci, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 89m2, ulice Mezibranská, Nové Město, po rekonstrukci, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 89m2, ulice Mezibranská, Nové Město, po rekonstrukci, parkování

Kancelářské prostory k pronájmu 89m² se nachází přízemí zrekonstruovaného domu s výtahem. Prostory jsou tvořeny čtyřmi kancelářemi, kuchyňkou, dvěma toaletami a chodbou. Na podlaze jsou parkety a dlažba. Další vybavení: telefonní ústředna, vysoké stropy. Možnost pronájmu parkování za poplatek. Dům se nachází v těsné blízkosti Václavského náměstí. Veškerá občanská vybavenost v místě. Vynikající dopravní dostupnost.

50.077477
14.429441
Mezibranská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1200 poplatky + elektřina a plyn
ID nabídky58159
AdresaMezibranská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha89 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter