Tato nemovitost není dostupná

Obchodní prostory k pronájmu vhodné jako potraviny nebo kamenná prodejna, 64 m², výlohy do rušné ulice, Praha 5

Obchodní prostory k pronájmu vhodné jako potraviny nebo kamenná prodejna, 64 m2, výlohy do rušné ulice, Praha 5 Obchodní prostory k pronájmu vhodné jako potraviny nebo kamenná prodejna, 64 m2, výlohy do rušné ulice, Praha 5 Obchodní prostory k pronájmu vhodné jako potraviny nebo kamenná prodejna, 64 m2, výlohy do rušné ulice, Praha 5 Obchodní prostory k pronájmu vhodné jako potraviny nebo kamenná prodejna, 64 m2, výlohy do rušné ulice, Praha 5 Obchodní prostory k pronájmu vhodné jako potraviny nebo kamenná prodejna, 64 m2, výlohy do rušné ulice, Praha 5 Obchodní prostory k pronájmu vhodné jako potraviny nebo kamenná prodejna, 64 m2, výlohy do rušné ulice, Praha 5 Obchodní prostory k pronájmu vhodné jako potraviny nebo kamenná prodejna, 64 m2, výlohy do rušné ulice, Praha 5 Obchodní prostory k pronájmu vhodné jako potraviny nebo kamenná prodejna, 64 m2, výlohy do rušné ulice, Praha 5 Obchodní prostory k pronájmu vhodné jako potraviny nebo kamenná prodejna, 64 m2, výlohy do rušné ulice, Praha 5 Obchodní prostory k pronájmu vhodné jako potraviny nebo kamenná prodejna, 64 m2, výlohy do rušné ulice, Praha 5 Obchodní prostory k pronájmu vhodné jako potraviny nebo kamenná prodejna, 64 m2, výlohy do rušné ulice, Praha 5

Nabízíme k pronájmu rekonstruované obchodní prostory na frekventované třídě v Praze 5 o velikosti 64 m2. Prostory nabízí velké výlohy do ulice, je rozdělen na přízemí a horní galérii, obě patra jsou využitelná jako prodejní plocha. Zázemí pro zaměstnance, toaleta, sprcha, sklep. Možnost provozovat jakýkoliv druh obchodu. Parkovaní na ulici bez problému. Zájemce neplatí provizi realitní kanceláři.

50.069774
14.374908
Vrchlického, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ služby 560 Kč měsíčně + spotřeba energií
ID nabídky58158
AdresaVrchlického, Praha 5 - Košíře
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha64 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter