Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 130m², ulice Opletalova, Nové Město, klimatizace, parkování

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 130m2, ulice Opletalova, Nové Město, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 130m2, ulice Opletalova, Nové Město, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 130m2, ulice Opletalova, Nové Město, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 130m2, ulice Opletalova, Nové Město, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 130m2, ulice Opletalova, Nové Město, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 130m2, ulice Opletalova, Nové Město, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 130m2, ulice Opletalova, Nové Město, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 130m2, ulice Opletalova, Nové Město, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 130m2, ulice Opletalova, Nové Město, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 130m2, ulice Opletalova, Nové Město, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 130m2, ulice Opletalova, Nové Město, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 130m2, ulice Opletalova, Nové Město, klimatizace, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 130m2, ulice Opletalova, Nové Město, klimatizace, parkování

Kancelářské prostory k pronájmu 130m² se nachází ve třetím patře cihlové budovy s výtahem v ulici Opletalova, Praha 1, Nové Město. Jsou zde tři místnosti, kuchyňka s dvouvařičem a myčkou, toalety. V prostorách je klimatizace, alarm. Možno internet. V přízemí je recepce. Možnost pronájmu parkovacích stání za poplatek. Občanská vybavenost – restaurace, pošta, knihovna, supermarket a další. Dopravní dostupnost – 3 minuty na stanici metra Hlavní nádraží, linka C nebo na stanice tramvají.

50.083158
14.431889
Opletalova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
32 370 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH + 7150 Kč poplatky + 4000 Kč parkování (možno)
ID nabídky58142
AdresaOpletalova, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro3. patro
Užitná plocha130 m²
Garážano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter