Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m² k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada Praha, kancelářské prostory k pronájmu 42m2 k pronájmu, ulice Šmeralova, Bubeneč, zahrada

Kancelářské prostory k pronájmu 42m² se nachází v přízemí cihlového domu v ulici Šmeralova, Praha 7, Bubeneč. U prostoru jsou dvě zahrádky. Z prostoru je možný vstup na malou zahrádku. Vhodné jako kancelář a učebna. Jsou zde dvě místnosti, malá kuchyň s vybavením a jedna toaleta. Občanská vybavenost – v okolí jsou restaurace, supermarket, pošta a další. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici tramvají.

50.100806
14.422684
Šmeralova, Praha 7 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 500/osoba služby + energie
ID nabídky58109
AdresaŠmeralova, Praha 7 - Bubeneč
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha42 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter