Tato nemovitost není dostupná

Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně

Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně Prodej zděné chaty v krásné chatové oblasti Losiná u Plzně

Nabízíme k prodeji zděnou chatu nedaleko Plzně v obci Losiná. Chata se zastavěnou plochou 48 m2 leží na vlastním pozemku o rozloze 403 m2 a nachází se v krásné rekreační oblasti nedaleko Plzně směr Písek. Chata je zděná, podsklepená a byla postavena v r. 1989. K dispozici je kuchyň a 2 místnosti, z toho jedna větší obývací část s prostorem na spaní. Etážové topení je na tuhá paliva. Elektřina je zavedena v celém objektu, voda z vlastní studny, ohřev vody zajišťuje průtokový ohřívač. Kanalizace pomocí trativodu, střecha z vlnitého eternitu. Na pozemku se dále nachází přístřešek pro 1 auto a menší dřevěná kolna. Krásné klidné místo nedaleko lesa, vhodné pro odpočinek a relaxaci, zároveň s výbornou dostupností do Plzně.

Občanská vybavenost

bus

Vytápění

Lokální tuhá paliva

Voda

místní zdroj
49.669200
13.448342
Losiná, Losiná (Okres Plzeň-jih), Czech Republic
Cena
700 000 Kč
celková cena
Poplatky+ právní servis a provize RK
ID nabídky58073
AdresaLosiná, Losiná (Okres Plzeň-jih)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha48 m²
Plocha pozemku403 m²
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

pobočka Plzeň
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter