Tato nemovitost není dostupná

Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m², plně zařízen

Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen Praha - Malá Strana, vyjimečný byt 2+kk k pronájmu, ulice Prokopská, 40m2, plně zařízen

V bytě byla nedávno dokončena velice zdařilá, citlivá a promyšlená rekonstrukce, která umožnila komfortní bydlení moderního pojetí a zároveň zanechala ducha původně renesančního domu. Architektka ponechala některé původní prvky interieru, např. dřevěnou podlahu a zároveň vyřešila takřka geniálním způsobem dispozici bytu a řešení úložných prostor. Z malé předsíně s ozdobnou prosklenou a podsvícenou vitrinou a chytře skrytým botníkem a odkládací skříň se vchází do obytné kuchyně. Té vévodí starožitný příborník s deskou z bílého mramoru. Kuchyně vybavena vestavěnými spotřebiči, součástí vybavení je také televize, rozkládací sedací souprava, jídelní stůl se židlemi. Za pozornost stojí také osvětlení. Útulná ložnice s knihovnou a prostornou šatnou je také vybavena komfortní televizí s podsvícením. Koupelna s benátským štukem je rovněž do detailu promyšlená, ukrývá dostatek dalších úložných prostor za zrcadly, vedle vany a v místě kde původně stávaly kamna je nyní umístěna pračka se sušičkou a kondenzační plynový kotel. Doporučuji osobní prohlídku tohoto nadstandartního bytu, příjemně překvapeni budete také atmosférou celého pavlačového domu, který je také zrekonstruován a nabízí mimo jiné také příjemné posezení v atriu. Dům se nachází pár kroků od Malostranského náměstí a Karlova Mostu, budete bydlet přímo v srdci staré Prahy, přitom na naprosto klidném místě. Neváhejte.

50.086768
14.404136
Prokopská, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
19 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4300,-
ID nabídky57999
AdresaProkopská, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha40 m²
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter