Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice Nepomuckých, Letňany, předzahrádka, novostavba, 30 m².

Praha, krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice Nepomuckých, Letňany, předzahrádka, novostavba, 30 m2. Praha, krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice Nepomuckých, Letňany, předzahrádka, novostavba, 30 m2. Praha, krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice Nepomuckých, Letňany, předzahrádka, novostavba, 30 m2. Praha, krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice Nepomuckých, Letňany, předzahrádka, novostavba, 30 m2. Praha, krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice Nepomuckých, Letňany, předzahrádka, novostavba, 30 m2. Praha, krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice Nepomuckých, Letňany, předzahrádka, novostavba, 30 m2. Praha, krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice Nepomuckých, Letňany, předzahrádka, novostavba, 30 m2. Praha, krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice Nepomuckých, Letňany, předzahrádka, novostavba, 30 m2. Praha, krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice Nepomuckých, Letňany, předzahrádka, novostavba, 30 m2. Praha, krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice Nepomuckých, Letňany, předzahrádka, novostavba, 30 m2. Praha, krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice Nepomuckých, Letňany, předzahrádka, novostavba, 30 m2. Praha, krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice Nepomuckých, Letňany, předzahrádka, novostavba, 30 m2. Praha, krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice Nepomuckých, Letňany, předzahrádka, novostavba, 30 m2. Praha, krásný nezařízený byt 1+kk k pronájmu, ulice Nepomuckých, Letňany, předzahrádka, novostavba, 30 m2.

Nabízíme Vám k pronájmu nezařízený byt 1+kk o celkové rozloze 30 m2, který se nachází v přízemí novostavby ve viladomu 2 Barevné Letňany. Nová kuchyňská linka vybavena sklo-keramickou varnou deskou, troubou, myčkou, lednicí s mrazničkou a digestoří. K bytu náleží předzahrádka s terasou, která bude ohraničena živým plotem. Byt i předzahrádka jsou situovány na jih. V koupelně sprchový kout a toaleta. Plovoucí podlahy i dveře s dubovým designem. Ústřední vytápění. K bytu náleží sklep v suterénu domu. V bytě je zesílená izolace a je aktivně odvětráván. Díky těmto opatřením se jedná o energeticky úsporný byt. Dobrá dopravní dostupnost. Jen pár kroků od domu se nachází autobusová zastávka s výborným dopravním spojením na stanice metra B a C. Stanice metra „C“ Letňany v docházkové vzdálenosti. Jedná se velmi klidnou část s přilehlým lesoparkem vhodným k procházkám a nedalekým dětským hřištěm. Nedaleko domu se také nachází cyklostezka. Výborné nákupní možnosti, sportoviště a bazén v okolí. Byt je k nastěhování od 1.10.2015.

50.137860
14.518460
Beranových, Praha 9, Czech Republic
Cena
8 900 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1454,- Kč poplatky + elektřina cca 600,- Kč
ID nabídky57979
AdresaBeranových, Praha 9
Budovaskeletová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha30 m²
Zahradaano (14,60 m²)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
Bezbariérový přístupano
PENBB
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter