Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky

Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky Praha, krásný rodinný domek 3+kk (172m²) k pronájmu, garáž, nedaleko metra, ulice K Brance - Stodůlky

Tento krásný domek 3+kk se nachází ve dvoře bývalé hospodářské usedlosti. Jedná se o klidnou lokalitu původních Stodůlek, ale přesto nedaleko metra stanice Stodůlky. V přízemí domu se nachází samostatné wc, dvě úložné místnosti a garážové stání pro jeden automobil. Další možnost parkování je před domem. V prvním patře je prostorný obývací pokoj s kuchyní, menší úložná místnost a koupelna, podlahy jsou dlážděné. Ve druhém patře jsou dvě ložnice a koupelna, z jedné ložnice vedou dřevěné schody nahoru do galerie. V obou ložnicích jsou vestavěné skříně a koberce. Kuchyň je vybavena lednicí, mrazničkou, sklokeramickou deskou, elektrickou troubou a myčkou. V domě jsou dvě koupelny, v jedné je vana, toaleta a bidet, ve druhé sprchový kout a toaleta. Možnost kabelové televize a internetu od UPC. Plynové topení. Bezpečnostní dveře. Excelentní dopravní dostupnost – 5 min chůze do stanice metra Stodůlky „B“. Občanská vybavenost – nedaleko se nachází velké nákupní centrum Zličín s mnoha obchody, restauracemi a kavárnami nebo IKEA. V blízkosti domu je supermarket, základní škola, mateřská škola a knihovna. Dům je k pronájmu ihned.

Občanská vybavenost

metro

Vytápění

Lokální plynové
50.047998
14.311222
K Brance, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 1.097,- poplatky za služby + cca 2.000,- plyn a 1.800,- elektrika (přepis na nájemce)
ID nabídky57969
AdresaK Brance, Praha 5 - Stodůlky
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha172 m²
Plocha pozemku185 m²
Půdní prostoryne
Terasane
Garážano (1)
Sklepne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter