Tato nemovitost není dostupná

Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m², garáž

Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž Praha, reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu, ulice Branická, Braník, 298m2, garáž

Reprezentativní světlý nebytový prostor o výměře 298 m2 v ulici Branická. Nachází se v 1. patře (z celkových dvou) cihlového domu z roku 1998. Je nezařízený, součástí je kuchyně a toalety. Možnost parkování je v podzemních garáží přímo pod objektem. Telefonní a počítačové rozvody v každé místnosti, elektronické zabezpečovací zařízení umožňuje připojení na pult centrální ochrany. Padesát metrů od domu je autobusová zastávka, 5–10 minut zastávka tramvaje. Do centra se dostanete max. za 20 minut. Klidná lokalita s dobrou občanskou vybaveností (pošta, banka, obchody, restaurace, divadlo). Bezproblémové parkování v ulici.

50.035044
14.414642
Branická, Praha 4 - Braník, Czech Republic
Cena Info v RK
ID nabídky57960
AdresaBranická, Praha 4 - Braník
Budovacihlová
Stavnovostavba
Patro1. patro
Užitná plocha298 m²
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter