Tato nemovitost není dostupná

Nezařízený nebytový prostor (57m²) k pronájmu v rodinném domě, Praha 4, Kunratice, skladové prostory, dvůr, parkování

Nezařízený nebytový prostor (57m2) k pronájmu v rodinném domě, Praha 4, Kunratice, skladové prostory, dvůr, parkování Nezařízený nebytový prostor (57m2) k pronájmu v rodinném domě, Praha 4, Kunratice, skladové prostory, dvůr, parkování Nezařízený nebytový prostor (57m2) k pronájmu v rodinném domě, Praha 4, Kunratice, skladové prostory, dvůr, parkování Nezařízený nebytový prostor (57m2) k pronájmu v rodinném domě, Praha 4, Kunratice, skladové prostory, dvůr, parkování Nezařízený nebytový prostor (57m2) k pronájmu v rodinném domě, Praha 4, Kunratice, skladové prostory, dvůr, parkování Nezařízený nebytový prostor (57m2) k pronájmu v rodinném domě, Praha 4, Kunratice, skladové prostory, dvůr, parkování Nezařízený nebytový prostor (57m2) k pronájmu v rodinném domě, Praha 4, Kunratice, skladové prostory, dvůr, parkování Nezařízený nebytový prostor (57m2) k pronájmu v rodinném domě, Praha 4, Kunratice, skladové prostory, dvůr, parkování Nezařízený nebytový prostor (57m2) k pronájmu v rodinném domě, Praha 4, Kunratice, skladové prostory, dvůr, parkování Nezařízený nebytový prostor (57m2) k pronájmu v rodinném domě, Praha 4, Kunratice, skladové prostory, dvůr, parkování Nezařízený nebytový prostor (57m2) k pronájmu v rodinném domě, Praha 4, Kunratice, skladové prostory, dvůr, parkování Nezařízený nebytový prostor (57m2) k pronájmu v rodinném domě, Praha 4, Kunratice, skladové prostory, dvůr, parkování Nezařízený nebytový prostor (57m2) k pronájmu v rodinném domě, Praha 4, Kunratice, skladové prostory, dvůr, parkování

Nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 57m² se nachází v přízemí rodinného domu Praha 4, Kunratice ulice K Šeberáku. Prostor je rozdělený na dvě části. Jedna část má 31m². Je zde jedna místnost s kuchyňským koutem, koupelnou a toaletou. V kuchyni je elektrický sporák s troubou, lednice a pračka. V koupelně je sprchový kout, toaleta v oddělené místnosti. V druhé části jsou dvě průchozí kanceláře se sociálním zařízením. K využití je i dvůr, který má 40m². Je pod uzamčením a dá se zde i parkovat. Skladové prostory umožňuje kůlna 10m². Je možné v jedné části bydlet a v druhé části mít kanceláře. Dobrá dostupnost – zastávka autobusů je přímo před domem.

50.013286
14.486727
K Šeberáku, Praha 4 - Kunratice, Czech Republic
Cena
10 500 Kč
celková cena
Poplatky+ 2.500,-
ID nabídky57877
AdresaK Šeberáku, Praha 4 - Kunratice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha57 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter