Tato nemovitost není dostupná

Praha - zařízený, rekonstruovaný byt v panelovém domě na Červeném Vrchu k pronájmu, 50 m², balkón, sklep

Praha - zařízený, rekonstruovaný byt v panelovém domě na Červeném Vrchu k pronájmu, 50 m2, balkón, sklep Praha - zařízený, rekonstruovaný byt v panelovém domě na Červeném Vrchu k pronájmu, 50 m2, balkón, sklep Praha - zařízený, rekonstruovaný byt v panelovém domě na Červeném Vrchu k pronájmu, 50 m2, balkón, sklep Praha - zařízený, rekonstruovaný byt v panelovém domě na Červeném Vrchu k pronájmu, 50 m2, balkón, sklep Praha - zařízený, rekonstruovaný byt v panelovém domě na Červeném Vrchu k pronájmu, 50 m2, balkón, sklep Praha - zařízený, rekonstruovaný byt v panelovém domě na Červeném Vrchu k pronájmu, 50 m2, balkón, sklep Praha - zařízený, rekonstruovaný byt v panelovém domě na Červeném Vrchu k pronájmu, 50 m2, balkón, sklep Praha - zařízený, rekonstruovaný byt v panelovém domě na Červeném Vrchu k pronájmu, 50 m2, balkón, sklep Praha - zařízený, rekonstruovaný byt v panelovém domě na Červeném Vrchu k pronájmu, 50 m2, balkón, sklep Praha - zařízený, rekonstruovaný byt v panelovém domě na Červeném Vrchu k pronájmu, 50 m2, balkón, sklep Praha - zařízený, rekonstruovaný byt v panelovém domě na Červeném Vrchu k pronájmu, 50 m2, balkón, sklep Praha - zařízený, rekonstruovaný byt v panelovém domě na Červeném Vrchu k pronájmu, 50 m2, balkón, sklep Praha - zařízený, rekonstruovaný byt v panelovém domě na Červeném Vrchu k pronájmu, 50 m2, balkón, sklep

Praha – zařízený, rekonstruovaný byt na Červeném Vrchu k pronájmu, 50 m2, balkón, sklep. 9. patro panelového domu s výtahem. Kuchyně je plně vybavena všemi spotřebiči včetně myčky nádobí. Parketové podlahy, popřípadě dlažba, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, pračka k dispozici. Ústřední vytápění, možnost připojení kabelové televize a vysokorychlostního internetu. Byt je dobře dostupný vozem i MHD, nedaleko je zastávka tramvají a autobusů, spojení na metro i na letiště je vynikající.

50.099083
14.347188
Vokovická, Praha 6, Czech Republic
Cena
13 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ převod elektřiny a plynu na nájemníka, cca 2000 Kč měsíčně
ID nabídky57853
AdresaVokovická, Praha 6
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro9. patro
Užitná plocha50 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter