Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8

Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8 Praha, krásný zařízený RD (přízemí 3+1 a patro 3+kk) k pronájmu, sklep, balkón, Staré Ďáblice, Praha 8

Praha, pěkný, kompletně zařízený RD k pronájmu, dům je podsklepen, má přízemí a první patro. Přízemí je dispozičně řešeno jako 3+1, 1 .patro 3+kk, každé patro má moderní kuchyni, zcela zařízenou – lednička, mrazák, myčka, mikrovlnka…). V domě jsou 2 koupelny, včetně jacuzzi. Dům včetně zahrady a zastřešeného parkovacího místa pro dvě auta se nachází 5 min. od zastávky MHD (autobus), odtud cca 10 min. metro Ládví. Kompletní občanská vybavenost. V blízkém okolí školka, škola, pro sportovní vyžití a relaxaci je nedaleký Ďáblický háj. 5 min. autem do obchodních center Globus Čakovice nebo Tesco Letňany, 10 min. autem do centra Prahy.

50.143554
14.474689
Říjnová, Praha, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+10000 Kč
ID nabídky57838
AdresaŘíjnová, Praha
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha250 m²
Plocha pozemku800 m²
Zahradaano (500 m²)
Balkónano
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Jiří Pospíšil
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter