Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m²), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování

Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování Praha, nezařízený byt k pronájmu 3+kk (70m2), ulice Netolická, Kunratice, terasa, zahrada, parkování

Nezařízený nebo částečně zařízený byt k pronájmu 3+kk (70m²) s terasou a zahradou se nachází v přízemí rodinného domu po rekonstrukci v ulici Netolická, Praha 4, Kunratice. V kuchyni je sporák, trouba, digestoř. V koupelně je vana s pračkou. Toaleta je zvlášť. Obývací pokoj má k dispozici funkční krb. K bytu patří parkovací stání na pozemku. Možno užívat zahradu. Velice klidná lokalita kousek od rybníku Šeberák a Zámeckého parku, který patří k zámku Kunratice. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů.

50.009096
14.492041
Netolická, Praha 4 - Kunratice, Czech Republic
Cena
14 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3.000,-
ID nabídky57810
AdresaNetolická, Praha 4 - Kunratice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha70 m²
Terasaano
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Nováková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter