Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Motol, 55m², garáž, terasa

Praha, nezařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Motol, 55m2, garáž, terasa Praha, nezařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Motol, 55m2, garáž, terasa Praha, nezařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Motol, 55m2, garáž, terasa Praha, nezařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Motol, 55m2, garáž, terasa Praha, nezařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Motol, 55m2, garáž, terasa Praha, nezařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Motol, 55m2, garáž, terasa Praha, nezařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Motol, 55m2, garáž, terasa Praha, nezařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Motol, 55m2, garáž, terasa Praha, nezařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Motol, 55m2, garáž, terasa Praha, nezařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Motol, 55m2, garáž, terasa Praha, nezařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Motol, 55m2, garáž, terasa Praha, nezařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Motol, 55m2, garáž, terasa Praha, nezařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Motol, 55m2, garáž, terasa Praha, nezařízený byt 2+kk v novostavbě k pronájmu, Jeřabinová, Motol, 55m2, garáž, terasa

Krásný byt 2+kk se nachází ve druhém patře novostavby a bude se pronajímat nezařízený. Je zde jedna ložnice a obývací pokoj s kuchyňským koutem, vybaveným sklo-keramickou varnou deskou, troubou, lednicí s mrazničkou i myčkou. Z obou pokojů je vstup na terasu, ze které je hezký výhled do okolí. Podlahy plovoucí, vytápění ústřední. K bytu patří jedno parkovací místo v podzemní garáži. Velmi oblíbená lokalita nabízí vše potřebné v pěším dosahu – škola a školka 3 minuty od domu, stejně jako dětská hřiště, nemocnice, či zastávka MHD. V blízkosti je obchodní centrum Nový Smíchov, Kaufland Vypich, velké množství parků a zeleně – Ladronka, Hvězda, Skalka, Cibulka, golf Motol.

50.075219
14.359177
Jeřabinová, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
11 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky cca Kč 3500,-
ID nabídky57808
AdresaJeřabinová, Praha 5 - Smíchov
Budovasmíšená
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha55 m²
Terasaano (10 m²)
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter