Tato nemovitost není dostupná

Residenční vila z období první republiky

Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky Residenční vila z období první republiky

Nabízíme k prodeji residenční vilu z období první republiky. Vila je umístěna v jedné z nejžádanějších lokalit Prahy 6, ve které mají sídla významné zastupitelské úřady cizích států. Dobrá dostupnost a občanská vybavenost je velkým ekvivalentem, který činí tento objekt velice atraktivní pro sídlo společnosti nebo zastupitelský úřad. Tří podlažní vilu nechal postavit ve 20. letech ředitel Živnostenské banky. V minulosti proběhla rekonstrukce střechy a fasád. Vestavěný stylový nábytek a mozaikové ornamenty, které jsou vetknuty do fasád tvoří jedinečnost tohoto objektu. Po vstupu do hlavní haly, ve které je umítěno centrální schodistě se nám naskytne pěkný pohled do zimní zahrady a společenských místností, které jsou vzájemně propojeny. 2NP je koncipováno pro klid a odpočinek obyvatel, je zde vestavěná sofa spolu s veškerým zázemím. Vila je momentálně k rekonstrukci.

50.098482
14.404356
Bubenečská, Praha 6 - Bubeneč, Czech Republic
Cena
68 000 000 Kč
celková cena
ID nabídky5780
AdresaBubenečská, Praha 6 - Bubeneč
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha545 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Ondřej Bierhanzl

E-mail: ondra@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 608 444 030

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter