Tato nemovitost není dostupná

Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m² terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra

Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra Prodej, nadstandardní novostavba bytu 4+kk, + 45m2 terasa s výhledy, balkon, kvalitní materiály,Praha 3 - blízko centra

Novostavba nadstandardně zařízeného mezonetu 4 + kk se 138m² bytové plochy se nalézá v 6.NP cihlového činžovního domu po kompletní rekonstrukci s novým výtahem (v poslední fázi proběhne revitalizace společných prostor a fasády domu). Byt disponuje prostorným, 35 m2 obývacím pokojem s kuchyňským koutem a vstupem na prostorný balkon s orientací do přilehlého parku Vrch Vítkov, oddělená soukromá část bytu s ložnicemi nabízí 2 koupelny, šatnu a 3 ložnice. Příčky sadrokartonové s dvojitým opláštěním a s izolací. Byt má jihozápadní orientaci. Bytová jednotka je nadstandardně vybavena a zařízena, při výstavbě byly použity pokročilé technologie (protihluková izolace, protihluková okna s trojitými skly, tepelná izolace veškerých konstrukčních prvků apod.) Majitel se zabývá realizací interiérů bytů a byt v uvedené ceně nabízí s více variantami dokončení – výběr masivních dřevěných podlah, interiérových dveří z tropických dřevin, bezpečnostní vstupní dveře, obkladů a dlažeb v koupelně, včetně osazení sanitou a dalších. V bytě je instalován plynový kondenzační kotel Viessmann, rozvedena data, TV , telefon apod. Klientské změny je možné domluvit bez dalších poplatků. Kvalita provedení půdní vestavby je dále zřetelná na velmi komfortně provedeném vstupu na 45 m2 střešní terasu, který je situovaný naproti vstupu do bytu a nezasahuje tak do prostoru bytu, neruší žádnou z klidových zón a umožňuje udržení naprosté čistoty. Střešní terasa nadále nabízí instalaci grilu, přípravu pro instalaci whirpoolu a díky jejímu umístění naprosté soukromí na celé ploše terasy. Výhledy jsou fantastické – otevřený výhled směrem na Prahu, Petřín, výhled na park Pražačka a Parukářka a široké okolí vůbec. V místě je bezvadná občanská vybavenost – 150 m supermarket Billa, další obchody a služby v bezprostředním okolí, parkování na přilehlém parkovišti (v budoucnu možnost pronájmu garážového stání v sousední budově) či na velmi málo obsazovaných stáních placeného parkování + modré zoně pro rezidenty. Obchodní centrum Flora je cca 6 minut autobusem či vozem od domu, zastávky MHD 100 m od budovy, metro 6 minut automobilem či autobusem. Jedná se o velmi kvalitní bydlení s rychlou dostupností do centra města.

50.088655
14.459224
Ostromečská, Praha 3, Czech Republic
Cena
7 200 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právních služeb
ID nabídky57774
AdresaOstromečská, Praha 3
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Počet pater5
Užitná plocha199 m²
Terasaano (45 m²)
Balkónano (12 m²)
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

archiv5
archivní zakázka

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter