Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásné nezařízené kancelářšké prostory k pronájmu v nádherné funkcionalistické vile, po rekonstrukci, 80 m².

Praha, krásné nezařízené kancelářšké prostory k pronájmu v nádherné funkcionalistické vile, po rekonstrukci, 80 m2. Praha, krásné nezařízené kancelářšké prostory k pronájmu v nádherné funkcionalistické vile, po rekonstrukci, 80 m2. Praha, krásné nezařízené kancelářšké prostory k pronájmu v nádherné funkcionalistické vile, po rekonstrukci, 80 m2. Praha, krásné nezařízené kancelářšké prostory k pronájmu v nádherné funkcionalistické vile, po rekonstrukci, 80 m2. Praha, krásné nezařízené kancelářšké prostory k pronájmu v nádherné funkcionalistické vile, po rekonstrukci, 80 m2. Praha, krásné nezařízené kancelářšké prostory k pronájmu v nádherné funkcionalistické vile, po rekonstrukci, 80 m2. Praha, krásné nezařízené kancelářšké prostory k pronájmu v nádherné funkcionalistické vile, po rekonstrukci, 80 m2. Praha, krásné nezařízené kancelářšké prostory k pronájmu v nádherné funkcionalistické vile, po rekonstrukci, 80 m2. Praha, krásné nezařízené kancelářšké prostory k pronájmu v nádherné funkcionalistické vile, po rekonstrukci, 80 m2. Praha, krásné nezařízené kancelářšké prostory k pronájmu v nádherné funkcionalistické vile, po rekonstrukci, 80 m2. Praha, krásné nezařízené kancelářšké prostory k pronájmu v nádherné funkcionalistické vile, po rekonstrukci, 80 m2. Praha, krásné nezařízené kancelářšké prostory k pronájmu v nádherné funkcionalistické vile, po rekonstrukci, 80 m2.

Nabízíme Vám k pronájmu krásné nezařízené kancelářské prostory k pronájmu o velikosti 80 m2, které se nachází v přízemí nádherné a udržované funkcionalistické vily z 30.let v žádané lokalitě pražských Vinohrad. Prostory se skládají ze tří samostatných místností, kuchyňky, koupelny s vanou a samostatné toalety. Na podlahách koberce. Všechny místnosti jsou vymalované a celý prostor po velmi zdařilé a pečlivé rekonstrukci. Rozvedené telefonní linky a možnost připojení internetu přes ADSL. Možnost pronájmu parkovacího stání za poplatek v blízkém okolí. Prostory vytápěny novým plynovým kotlem. Tyto prostory se nachází ve velmi klidném prostředí plném zeleně s výbornou dopravní dostupností do všech částí Prahy. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

50.073229
14.456050
Na Šafránce, Praha 10 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
celková cena
Poplatky+ 2500,- Kč poplatky + elektřina + možnost pronájmu hlídaného parkovacího stání v blízkém okolí za 2300,- Kč
ID nabídky57761
AdresaNa Šafránce, Praha 10 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha80 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter